alexa Katarakt | Kaşkaloğlu Göz Hastanesi - Göz Doktoru | Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Online Randevu
 • Lasik Wavefront Intralase

  Halk arasında göz çizdirme ameliyatını Kaşkaloğlu Göz Hastanesi uzman göz doktoru kadrosu 1992 yılından beri başarıyla uyguluyorlar.

  devamı
 • Katarakt

  İzmir Alsancak Kaşkaloğlu Göz Hastanesi göz doktorları Katarakt ameliyatını 1976 yılından beri yapıyorlar. Tecrübemiz güvencenizdir.

  devamı
 • Glokom – Göz Tansiyonu

  İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Glokom Birimimizde hastalarımızın düzenli takipleri, glokom uzmanı göz doktoru tarafında göz tansiyonu ölçümleri ve görme alanı ve diğer tetkiklerle yapılmaktadır.

  devamı
 • Retina: Diyabet Sarı Nokta

  Retina dekolmanı – Diyabet – Sarı Nokta – Vitrektomi – Gece Körlüğü – Tavuk karası – Gözde delik ve yırtık

  devamı
 • Yakın Görme Bozuklugu

  Yakın gözlüğü kullanmak istemiyorsanız Kaşkaloğlu Göz Hastanesi uzman doktorlarından muayene için randevu alınız.

  devamı

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi‘nde  uygulanan “Femtosaniye Lazer” teknolojisi ile katarakt güvenli-konforlu şekilde tedavi ediliyor. Göz tedavisi konusunda dünyanın bir numaralı firması Alcon tarafından geliştirilen LenSx Femtolazer katarakt cihazı FDA onayı alan ilk cihaz olup hastanemizde hastalarımıza sunduğumuz ayrıcalıklı bir hizmettir.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon(gerekli)

Konu

İletiniz

captcha

Katarakt nedir?

Katarakt, göz merceğinin saydamlığını kaybetmesidir. Normalde camsı, parlak bir mercek olan göz merceği bulanıklaşır ve bir tür buzlu cam görünümü alır. Kataraktın bir numaralı nedeni yaşlılık olmasına rağmen yeni doğan dahil her yaşta görülebilir.Detaylı anlatım için tıklayınız.

Katarakt nedenleri nelerdir?

Yaşlılık ve genetik nedenler dışında başlıca katarakt nedenleri şunlardır: kortizonlu ilaç kullanımı, göz yaralanması, diyabet ve göz iltihapları (uveit)Detaylı anlatım için tıklayınız.

Katarakt belirtileri nelerdir?

Kataraktın bir numaralı belirtisi görmenin azalmasıdır. Kataraktın diğer belirtilerinin başında göz numaralarının değişmesi ve parlak ışıkta görme azalması gelmektedir. Detaylı anlatım için tıklayınız.

Katarakt ameliyatı hangi yöntemle yapılıyor?

Femto katarakt ameliyatı sayesinde TÜM AŞAMALAR BİLGİSAYAR KONTROLUNDA YAPILDIĞINDAN insan eline bağlı hata olasılığı faktörü en aza indirilerek ameliyatta güvenlik ve hassaslık en üst seviyeye çıkarılmaktadır.Detaylı anlatım için tıklayınız.