Op. Dr. Murat Çağlayan (Göz Hastalıkları Uzmanı) Göz Doktoru

Göz Doktoru Op. Dr. M.Murat Çağlayan İstanbul Erkek lisesi ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirmiştir. Buca SSK eğitim Hastanesi, Bozyaka eğitim ve araştırma hastanesi, SSK Alsancak Merkez Dispanseri, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, Özel İzmir Hastanesinde çalışmıştır. Bu görevler sırasında, özel muayehanemizde de hizmet veren Op. Dr. Murat Çağlayan 3 yıldır da Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde görev yapmaktadır.

TOD(Türk Oftalmoloji Derneği) üyesi olup, Kuru göz, Glokom, Katarakt, Lazer ve Refraktif cerrahi ilgi alanlarındandır.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Hakkında

Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi olan KAŞKALOĞLU GÖZ HASTANESİ, İzmir’de 2000 yılından beri göz hastalıkları konusunda hastalarına en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Göz hastalıkları, katarakt ve lazer göz ameliyatları konusunda uzman göz doktoru kadrosuyla İzmir’de hizmet veriyor.

Temelleri İzmir Lazer Göz Merkezi olarak 1985 yılında uzman Göz Doktoru Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Göz Doktoru Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu tarafından atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, bugün İzmir, Alsancak’taki 6 katlı, 1.600 metrekare alana sahip modern ve en son teknolojiye sahip binasında Türkiye’nin en iyi göz doktorlarıyla, en iyi göz hastanesi olmayı hedefliyor.

Yılda 4 bine yakın ameliyat, 25 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan KAŞKALOĞLU GÖZ HASTANESİ, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip. Bu kalitesini belgelendirmeyi de başaran İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, TÜV-CERT ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ni 2004 yılında aldı.